SKY zaptes – garšo debešķīgi!

SKY zaptes – garšo debešķīgi!

SKY lielveikali ir īpaši ar to, ka šeit atrodami produkti, kas ne tikai nav pieejami citās lielveikalu ķēdēs, bet arī izceļas ar izmeklētu garšu un kvalitāti, jo tiek gatavoti uz vietas, SKY ražotnē, pēc īpašām receptēm, ko izstrādājusi SKY Baltija ražošanas vadītāja Sarmīte Majore. Arī vietējās zaptes nav izņēmums – tās šeit ir īpaši gardas un pircēju iemīļotas, jo nonāk veikalu plauktos gandrīz uzreiz pēc tam, kad sapildītas burciņās. Sarmīte stāsta, ka SKY zaptes ar nolūku netiek sauktas par “ievārījumiem”, jo tajās ir mazāk cukura nekā citos līdzīgos produktos, līdz ar to SKY zaptes ir veselīgākas un var lepoties ar izteiktākām garšas niansēm. “Mūsu zaptēs tiek izmantotas ogas, ievārījumu cukurs un pavisam nedaudz ūdens. Mēs spēlējamies arī ar tekstūru – ir zaptes ar veselām ogām, bet ir tādas, kur viss tiek sablendēts viendabīgā masā. Pircēju gaume un garšas izjūta ir dažāda – katrs izvēlas to, kas labāk tīk, un mēs šo izvēli arī piedāvājam,” stāsta Sarmīte Majore.

            Zaptes SKY lielveikalā sāka tapt 2015. gadā, pircēji tās patiesi novērtēja. Āķis lūpā bija ne tikai baudītājiem, bet arī gatavotājiem, jo tapa skaidrs – ja ir pieprasījums, jāgatavo vēl! Šoruden SKY plauktos pircēji var lūkoties pēc – zemeņu, melleņu un aveņu zaptēm. Sarmīte ir atklājusi ideālo aveņu zaptes recepti, ko arī šoruden varēs novērtēt pircēji – tajā izmantotas tieši rudens avenes, kam ir īpaši patīkama un maiga garša.

SKY zaptes ir ne tikai gardas, bet arī vizuāli ļoti kārdinošas – burciņu noformējums atgādina vecmāmiņu darinājumus, arī apjoms ir ļoti praktisks un ērts – 200 gramu. Iesakām šīs zaptes nobaudīt ar pankūkām, kas arī tapušas uz vietas SKY ražotnē – lieliska saderība. Tuvojoties svētku sezonai, zaptes nereti nonāk arī dāvanu maisiņos, jo par tām ir priecīgs ikviens.  

Neraugoties uz esošo izvēli, SKY lielveikali vienmēr alkst pārsteigt ar jaunām, interesantām garšām un receptēm. Arī šogad jau raisās jaunas idejas nākamajam gadam, un pieredze rāda, ka SKY savu pircēju pazīst. Esam gatavi trāpīt tieši mērķī un iepriecināt visus gardēžus!