Vīnzinis Jānis Kaļķis iesaka

Mums ir lieliskas ziņas gan vīna pazinējiem, gan vīna pasaules jaunpienācējiem vai vienkārši visiem tiem, kam patīk baudīt labu dzērienu. Mūsu vīnzinis Jānis Kaļķis ir parūpējies par to, lai SKY lielveikalu vīna pagrabos ikviens justos kā lietpratējs un atrastu tieši to, kas vajadzīgs.
Vīnzinis ir sagrupējis vīnus noteiktās kategorijās, padomājot par katru cilvēka tipu un to, kādi būtu šiem cilvēkiem un dzīves situācijai atbilstošākie dzērieni. Gluži kā burvis viņš izpētījis sortimentu un visu sakārtojis tā, ka jums atliks vien veikalā sekot norādēm. Izvēlieties vīnu, kas patiks mammai vai vectētiņam, bosam vai mīļotajai – vislabākais katrā dzīves situācijā vienuviet.


1)   Mīļotajai
Kam gan citam, ja ne mīļotajai pasniegtam dzērienam jānes sevī elegance un izsmalcinātība. Šajā kategorijā atradīsiet dzērienus, kas spēs reizē pārsteigt, , atbrīvot un ļaus izbaudīt vakaru.

2)   Mīļotajam                                                       
Saprotams visiem un reizē pārliecināts, elegants un izsmalcināts – tāds ir gan īsts vīrietis, gan šīs kategorijas dzērieni. Ieprieciniet savu mīļoto ar mūsu vīnziņa atradumiem.

3)   Mammai
Mamma taču vienmēr zina, ko un kā vajag, mamma ir pārliecināta un droša un viņa atbalsta klasiskas vērtības. Viņai noteikti patiks klasiskas garšas arī dzērienos, kas ļaus baudīt un izbaudīt. Baudīt mirkli sev.

4)   Tētim

Šķiet, grūti pārsteigt tos, kas dzīvē daudz pieredzējuši un sapratuši. Tomēr tieši viņi visvairāk novērtēs klasiskas vērtības. Uzticieties vīnziņa atklājumiem un ieprieciniet tēti.

5)   Brīvdienām
Brīvdienās varam atļauties nedaudz vairāk. Vairāk prieka, vairāk izklaides, vairāk paslinkošanas un sevis palutināšanas. Brīvdienu kategorijas vīni būs pilns komplekts – garša un cena, kas iepriecina.

6)   Bosam
Ir dzērieni, kas der visiem, un ir dzērieni, kas ir “īpaši”. Tos sapratīs un novērtēs tie, kas spēj atpazīt kvalitāti un īpašas vērtības.

7)   Vīnmīlim

Ar tiem, kas mīl vīnu, ir visaizraujošāk. Vīnzinis tiem var piedāvāt savus neparastākos un jaunākos atklājumus. Te atradīsiet neierastākas garšas notis un iespēju vienmēr atklāt ko jaunu.

8)   Vecmāmiņai
Laikā, kad daudzi iecienījuši tikai sausos vīnus, nemainīga klasika joprojām ir vīna saldenā garša. To noteikti vislabāk novērtēs un izgaršos vecmāmiņa. Būtu taču vērts viņu pārsteigt ar vīnziņa īpaši piemeklētu vīnu kādā jūsu īpašā tikšanās reizē.

9)   Vectētiņam

Šīs būs saldeni patīkamas garšas, tomēr tie nebūs nekādi “nenopietni” dzērieni, jo arī saldiem vīniem jāprot novērtēt kvalitāte. Un to noteikti spēs izdarīt jūsu vectētiņš. Interesanti, cik līdzīgi viņš domā ar vīnzini?

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA