Bioloģiski audzēta Melnā Angusa liellopa antrekots

Ar lepnumu sirdī un milzīgu prieku 2020. gadā daļa no “Gatavots Sky” pārtapa par gaļas fabriku Melna Govs, kas apvieno augstu kvalitāti, veselīgas gaļas receptes un ideju par labāku rītdienu.

Šobrīd, kad mūsdienu dzīve ir sasteigta un kad cilvēki dod priekšroku ātrai un ierastai izvēlei, Melnā Govs saka: “NĒ!” steigai un neveselīgam uzturam un dodas pretējā virzienā. Mēs sakām: “JĀ!” augstas kvalitātes produktam, augstvērtīgām izejvielām, bioloģiskām saimniecībām, dažādu reģionu un valstu gaļas pagatavošanas receptēm un izglītošanai par produktu uzturvērtību. Melnā Govs ir Latvijas gaļas fabrika, kas lauž standartus gaļas nozarē!

Mums ir svarīgi, ko ēd Tu, Tavi bērni, radi un draugi, tāpēc pārstāvam steidzīgā laikmetā aizmirsto jēdzienu ‘augstas kvalitātes izejvielas’.

Bioloģiski audzēta Melnā Angusa liellopa antrekots ir viegli pagatavojams:

 1. Atveriet iepakojumu un atdzesējiet gaļu līdz istabas temperatūrai.
 2. Uzkarsējiet pannu līdz ļoti karstai temperatūrai. Ja izmantojat grilu, tad uzkarsējiet to līdz brīdim, kad vairs nav iespējams roku noturēt virs tā ilgāk par 2 – 3 sekundēm.
 3. Kad panna vai grils ir uzkarsēts, lieciet cepties gaļu. Obligāti ir jābūt izteiktai cepšanās skaņai. Ja tādas nav, tad esošā temperatūra nav pietiekama.
 4. Gaļu nepieciešams cept līdz 2 minūtēm no katras puses. 
  • 2 cm biezs steiks – 1 minūti no katras puses 
  • 2,5 – 3,5 cm biezs steiks – 2 minūtes no katras puses 
  • 3,5 cm un biezāks steiks – 3 minūtes vai vairāk no katras puses
 5. Kad steikts ir vienmērīgi apbrūnināts no katras puses, novietojiet to uz atsevišķa dēlīša vai šķīvīša, uzberiet vēlamās garšvielas un uzlieciet virsū 1 cm biezu sviesta gabaliņu. Apsedziet steiku ar foliju un atstājiet to uz 7 minūtēm.
 6. Kad steiks ir atpūtināts, grieziet to pretēji gaļas šķiedrai, lai būtu izteikti mīkstāka struktūra.

Lai labi garšo!

Tikai SKY lielveikalos.

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA