BRIDOR – bioloģiski sviesta kruasāni


Kas var būt labāks par rītu Parīzē ar krūzi aromātiskas kafijas un īstu franču kruasānu? Galu galā tieši šajā valstī dzima šie pasaulslavenie konditorejas izstrādājumi. Kruasāns no franču valodas tiek tulkots kā “pusmēness”. Tas jau sen ir kļuvis par nacionālās kultūras elementu, ar kuru francūži pamatoti lepojas.

SKY lielveikali jau vairākus gadus piedāvā saviem klientiem svaigi ceptus kruasānus no atpazīstamākā Francijas ražotāja – BRIDOR. 

Tagad variet iegādāties arī BIOLOĢISKUS sviesta krusasānus, kas burtiski kūst mutē. Ražošanas procesā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes, bioloģiski audzētas, izejvielas. Viegli un gaisīgi, tiem ir kraukšķīga garoziņa un maiga aromātiska kārtaina mīkla ar bagātīgu sviesta garšu.

Pildi tos ar gaļu, sieru, lasi, salātiem – variantu ir bezgalīgi daudz, rezultāts ir vienmēr nepārspējams. Meklē idejas šeit: https://www.sky.lv/pilditie-kruasani/

Gatavots Sky konditori tos cep vairākas reizes dienā, tādēļ tie gandrīz vienmēr ir vēl silti. Tā vien dēļ ir vērts atbraukt uz lielveikalu SKY, jo citur šos kruasānus neatradīsiet!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA