BRIDOR – īsti sviesta kruasāni

Kas var būt labāks par rītu Parīzē ar krūzi aromātiskas kafijas un īstu franču kruasānu? Galu galā tieši šajā valstī dzima šie pasaulslavenie konditorejas izstrādājumi. Kruasāns no franču valodas tiek tulkots kā “pusmēness”. Tas jau sen ir kļuvis par nacionālās kultūras elementu, ar kuru francūži pamatoti lepojas.

SKY lielveikali jau vairākus gadus piedāvā saviem klientiem svaigi ceptus kruasānus no atpazīstamākā Francijas ražotāja – BRIDOR. Ražošanas procesā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes izejvielas.

Ja vēlies izbaudīt ko nebijušu, esam sagādājuši pārsteigumu: sadarbībā ar BRIDOR, Francijas labākais konditoreju šefpavārs Pierre Hermé ir radījis kulinārijas mākslas izcilību – pildītos kruasānus:

  • Ar mandelēm un pistācijām: kraukšķīga garoziņa un mīksta iekšpuse saplūst kopā, atklājot Kalifornijas mandeļu un pistāciju garšu. 
  • Mandeļu un citronu: apvieno mandeles un citronu, lai radītu unikālu pieredzi, ko raksturo kontrasts starp mandeļu garšu un Sicīlijas citrona vienreizējo un pārsteidzošo noti.

Gatavots Sky konditori tos cep vairākas reizes dienā, tādēļ tie gandrīz vienmēr ir vēl silti. Tā vien dēļ ir vērts atbraukt uz lielveikalu SKY, jo citur šos kruasānus neatradīsiet!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA