Dodamies piknikā

Pavasara saule jau atmodinājusi pumpurus koku zaros, putni vai jūk prātā no svaiga gaisa un dzīvības mošanās visapkārt. Ir īstais laiks doties pie dabas ar grilu un piknika grozu. Darba nedēļa gara, pašiem nav laika ilgai stāvēšanai pie plīts, tādēļ bieži pa ceļam piestājam Sky lielveikalā pēc visa nepieciešamā izbraukumam pie dabas.

Sāksim ar uzkodu un salātu vitrīnu. Uzkodiņas – visdažādākās Sky lielveikalos ir sapakotas mazās ērtās kastītēs. Iesakām ņemt dažādas, vismaz pa seši no katras, jo tās tik tiešām gatavotas no kvalitatīvām izejvielām un ir ļoti, ļoti gardas. Mūsu favorīti – baklažānu rullīši ar pikantu fetaki siera pildījumu un ķiplociņu un laša rullīši ar maigāku, biezpiena bāzes pildījumu – tie rotāti ar savvaļas laša ikriem. Tik tiešām gardi eleganti un garšos visiem. Pikanti kumosiņi – vistas akniņas ietītas kraukšķīgā bekonā.

Grilam arī der pamēģināt ko jaunu. Gatavots Sky grildesiņu vēlamies izcelt trīs produktus – klasiskos kupātus, tītara gaļas desiņas un gruzīnu grildesiņas. Sievietes vairāk iecienījušas tītara gaļas desiņas, bet vīriešiem, nu vīriešiem patiks kas pikantāks, tātad gruzīnu vai klasiskie kupāti.

Sveramo šašliku stendā, lai būtu dažādība gan krāsu, gan formu, gan tekstūru ziņā izvēlies divus – pikantās cūku ribiņas – ļoti gaļīgas, garšvielu bagātā sarkanā marinādē un tītara filejas – pikantā marinādē.

Noteikti nedrīkst aizmirst ko saldu. Gatavots Sky konditorejā īstas pekanriekstu tarteletes – gan lielas, gan mazas, individuālās formiņās. Ideāli piknikam – bez krēmiem, vienkārši un ērti pārvadājamas un sadalāmas gabaliņos. Un pa ceļam, lai ceļš līdz dabas klēpim nešķiet tik garš – mazie kumospīrādziņi. Tie Sky lielveikalos ir divu veidu – ar siera un ar kūpinātas gaļas pildījumu.

Piknika sega izklāta, visi satinušies pledos vēl dzestrajā pavasara gaisā, paēduši un laimīgi. Piknika sezona ir atklāta. Kur  brauksim nākamreiz?

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA