Gatavots SKY jūras velšu piedāvājums

Mēs lepojamies ar izsmalcinātām un gardām jūras veltēm, un, ja vēlaties sevi iepriecināt ar tām, ziniet, kur pēc tām doties. Gatavots SKY meistari ik dienu gatavo debešķīgus jūras velšu produktus tieši Jums. Par katru no tiem varam ar lepnumu teikt – tie ir augstākās kvalitātes un gatavoti ar mīlestību. Šeit būs daži no tiem:

Kūpinātas garneles

Tās garšo fantastiski ar majonēzi, kas sajaukta ar kūpinātu papriku un zaļumiem. Īsta bauda!

Poke ar lasi vai tunci

Steidzīgā ikdiena nav pelnījusi paviršas maltītes, tāpēc mēs domājam par to, lai jūs varētu garšīgi un pilnvērtīgi paēst arī ikdienas skrējienā. Mūsu lielveikalos atradīsiet pašlaik tik aktuālās poke bļodas. Ieprieciniet sevi ne tikai svētkos, bet katru dienu!

Poke ar lasi – rīsi salikumā ar kraukšķīgām pupiņām, atsvaidzinošu ingveru un uz mēles kūstošu lasi sniegs īstu baudījumu gardēžiem.

Poke ar tunci – maiga zivs, krēmīgs avokado, pareizi pagatavoti rīsi, svaigi dārzeņi un tam visam pāri – sulīga mērce.

Svilināts tuncis zem papaijas

Mūsu kulinārijas meistari radījuši eksotisku baudījumu – svilinātu tunci zem papaijas. Tunča fileja salikumā ar maigo papaiju, čili un laima marinādi ļaus ceļot mūsu garšas kārpiņām uz eksotisku virtuvi. Atliek vien apslacīt ar laima sulu, un baudījums garantēts!

Mazsālīts lasis un lasis ar pipariem un garšaugiem

Lasi mēs sālām paši. Gatavots Sky meistari to lieliski pieprot. Piedāvājumā ir laša klasika – mazsālīts lasis un arī lasis ar pipariem un garšaugiem. Vai doma par svaigu SKY baltmaizes riku ar kārtīgu mazsālīta laša šķēli un nedaudz svaigu sīpolu neizklausās pēc labas idejas?

Zivs kotletes

Zivs kotletes ir lielisks veids, kā uzņemt nepieciešamās olbaltumvielas, tāpēc izmantojiet šo iespēju paēst pilnvērtīgi un garšīgi katru dienu kopā ar SKY!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA