Gatavots SKY piparkūkas

Vai kāds maz var iedomāties Ziemassvētkus bez piparkūku smaržas un garšas? Uzņēmīgākie, protams, tās steidz gatavot paši, bet tos, kuriem līdz svētku vakaram pilnas rokas citu darbu, ciemos aicina SKY lielveikali, jo šeit noteikti varēsiet iegādāties vienas no gardākajām piparkūkām Rīgā un tās apkaimē!

Šogad svētku laikam Gatavots Sky meistari sarūpējuši divu veidu piparkūkas, kas ir cepēju roku darbs. SKY ceptuvē top ļoti gardas bio piparkūkas, kuru sastāvā 99 % ir bioloģiskie produkti – sviests, medus, cukurs, milti, garšvielas utt. Bioloģiskās garšvielas tiek īpaši gatavotas tieši šīm piparkūkām, tāpat tām tiek rūpīgi piemeklēts Latvijā tapis bioloģiskais medus. “Ja mēs darām, tad no visas sirds un ar lielu atbildības sajūtu, tāpēc arī mūsu piparkūkās ir tikai labākās izejvielas, un pircējs var būt drošs, ka saņems tīru, bioloģisku produktu,” apgalvo SKY lielveikalu ražošanas vadītāja Sarmīte Majore.

Tāpat piedāvājumā ir klasiskās Gatavots Sky piparkūkas, ko arī raksturo īpaša garša un kas ir pircēju iecienītas. Šo piparkūku sastāvā tiek izvēlētas tikai augstvērtīgākās izejvielas.

Bez klasiskajā piparkūkām SKY lielveikalos atradīsiet arī – piparkūku šerbetu, kura struktūra būs nedaudz mīkstāka nekā parastajām piparkūkām, kā arī garšas nianses un sastāvs atšķirsies. Piparkūku šerbeta recepte Sarmītei nāca kā patīkams atklājums: “Kad es to atradu, nolēmu izmēģināt, jo mums vienmēr patikuši dažādi garšas eksperimenti. Šo recepti nedaudz papildinājām pēc saviem ieskatiem un tagad piedāvājam pircējiem, nāciet un novērtējiet!” aicina Sarmīte Majore. “Lielākā atzinība mums vienmēr ir pircēju novērtējums. Ja redzam, ka mūsu piparkūkas garšo un pircēji atgriežas vēl un vēl, esam svētkos saņēmuši lielāko un labāko dāvanu!”

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA