Sky_logo-1.png
SKY-logo.svg

Konditoreja un beķereja

Aveņu krēms

Vasarā vajag sevi lutināt. Ar svaigiem augļiem, labu kafiju un gardu desertu vai kūkas gabaliņu. Šoreiz ideja kārumiņam no Gatavots Sky vitrīnas – burvīgs, saldskābs un svaiguma pilns aveņu deserts.

Mohito deserts

Laiks mohito! Mums, SKY darbiniekiem, ir svarīgi dalīties ar prieku, jo priekam ir milzīgs spēks. Saldumi, deserti, kūkas – vienmēr prieks. Lūk, viens tāds jaunums. Mohito nav tikai kokteilis. Šo garšu no laima, piparmētrām un grauzdēta brūnā cukura tik ļoti ir iemīļojuši visā pasaulē, ka tas jau kļuvis par apzīmējumu – vārdu noteiktai garšai. Arī Gatavots Sky meistari novērtējuši mohito aromātu un garšu buķeti, to “saprecinot” ar biezpiena desertu un citrusu pērlītēm. Tiem pircējiem, kam maltīte nav iedomājama bez deserta, noteikti iesakām. Tiem, kam deserts ir kā balva, arī iesakām. Garšīgi! Plānojiet savus pirkumus atbildīgi, rūpējoties par savu un apkārtējo veselību!

Upeņu krēms

Gatavots Sky upeņu krēms ir viens no tiem ēdieniem, kas pierāda, ka, lai iegūtu izcilu desertu, pietiek vien ar pāris sastāvdaļām. Tā tiešām ir – upenes, saldais krējums, cukurs, želatīns, un deserts gatavs!
Sky_logo-1.png
  Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122   Hipokrāta iela 28   Krasta iela 79   Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)
+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © RX TIRDZNIECĪBA
Sky_logo-1.png