Sky_logo-1.png
SKY-logo.svg

Gaļas produkti

Tītara gaļas cepamdesiņas

Ir laiks dažādot un papildināt savas maltītes, izvēloties ne tikai ierastās gaļas, kā vistu, cūkgaļu vai liellopu, bet izbaudīt patiesi vērtīgo un dažreiz varbūt nepelnīti piemirsto tītara gaļu. Cepamdesiņas ir lieliska piedeva pusdienām vai vakariņām, kas patīk kā lieliem, tā maziem. Tas ir tik ērti – iebraukt Sky lielveikalā, iegādāties Gatavots Sky meistarotās desiņas un mājās pagatavot maltīti vien pāris minūtēs.

Vistas giross

Sezama sēkliņās apbārstītā lavašā satīts vistas giross, Holandes siers, marinēta paprika un daudz svaigu salātu. Nekas nav žēlots! Sātīga un lieliska vakariņu vai pusdienu maltīte. Gluži kā restorānā!

Frankfurtes cīsiņi

Ja bērns veikalā velk mammu aiz rokas pie desu vitrīnas, tā ir izcila reklāma. Gatavots Sky Frankfurtes cīsiņi ir tik labi, ka šādu ainu veikalā var redzēt itin bieži. Ja gribam iepriecināt ģimeni brokastīs vai vieglās vakariņās, kādēļ gan tas kādreiz nevarētu būt kalns ar vārītiem Frankfurtes cīsiņiem, labu tomātu mērci un svaigu, kraukšķīgu maizīti. Citreiz tās var būt Frankfurtes desiņas, kas apceptas ar krāsnī ceptām kartupeļu pusītēm, vai desiņas “astoņkājis” kartupeļu biezputras laukā. Īstas, prieka pilnas ir šīs Frankfurtes desiņas!
Sky_logo-1.png
  Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122   Hipokrāta iela 28   Krasta iela 79   Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)
+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © RX TIRDZNIECĪBA
Sky_logo-1.png