Sky_logo-1.png
SKY-logo.svg

Konditoreja un beķereja

Banānu torte

Banānu torte - maigs biskvīts, kas pārklāts ar īstiem sulīgiem banāniem, bagātīgi pārliets ar karameles mērci un rotāts ar biezu skābā krējuma krēmu. Ļoti elegants noformējums, atturīgs, tikai ar trim izciliem makarūniem. Šī torte gatavota pie mums, Gatavots SKY konditorejā. Čaklo meistaru roku darbs, tikai vislabākās kvalitātes milti, olas un pārējās izejvielas. Kādēļ gan šī torte nevarētu būt īstā nedēļas nogales svinībām?

Graudu maize

Maize, ar ko lepojamies mūsu sortimentā – Graudu maize. Tā ir seno un mūsdienīgo tradīciju apvienojums. Lūk, tikai dažas idejas brokastīm: kārtīgs šīs graudu maizes rieciens ar Gatavots Sky zaļumu sviestu un pašu diedzētiem zaļumiem vai arī Gatavots Sky bazilika pesto un Ready to eat Gusto avokado. Varbūt pastētes maizīte ar kādu no Gatavots Sky pastētēm? Vērts nobaudīt, vērts pamēģināt!

Pavlovas

Vai esat kādreiz nobaudījis mūsu Gatavots SKY konditoru Pavlovas? Tās ir tieši tādas kādām Pavlovām jābūt – kraukšķīga bezē garoziņa un krēmīgs, staipīgs olbaltuma viducītis. Un tas viss papildināts ar gaisīgu putukrējumu, svaigām avenēm un zaļiem pistāciju akcentiem. Protams ļoti, ļoti saldi. Bet vienu jau var!

Pilngraudu maizīte

Gatavots Sky maiznieki radījuši sēklu maizi īpašā, ļoti ērtā koka kārbiņā. Aiz brūnās garoziņas slēpjas saulespuķu, ķirbju, čia, sezama, kvinojas sēklas un linsēklas. Katrā šķēlītē tik daudz spēka un enerģijas, ka pietiks teju visai dienai!

Rabarberu plātsmaize

Plātsmaizei vienmēr ir bērnības garša – ar āboliem, ogām vai rabarberiem pildīta. Rabarberi uzlabo garastāvokli, nostiprina kuņģa un zarnu traktu, veicina aknu darbību, uzlabo apetīti, mazina slāpes, novērš sliktu dūšu, attīra asinis un palīdz sirds mazspējas gadījumā. Ja pats rabarbers liekas par skābu, nogaršojiet Gatavots Sky rabarberu plātsmaizi ar saldenām drumstalām.
Sky_logo-1.png
  Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122   Hipokrāta iela 28   Krasta iela 79   Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)
+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © RX TIRDZNIECĪBA
Sky_logo-1.png