Sky_logo-1.png

Kulinārija

BIO sviests

BIO sviests ar kaņepēm un jūras sāli ir kā radīts, lai smērētu uz svaigas un mīkstas maizes un baudītu gardu muti.

Biešu aukstā zupa

Šoreiz fotogrāfija runā pati par sevi. Klasiska, vienmēr izcila versija ar bietēm un vārītu oliņu. Sātīga, krēmīga un maiga.

Baltā aukstā zupa

Gatavots Sky meistari ir sarūpējuši Jums balto auksto zupu ar redīsiem un gurķiem. Krēmīga, maiga un sātīga. Izcila maltīte!

Nutella pankūkas

Nutellas šokolādes krēms un banāns ir klasiska garšu kombinācija, daudziem – bērnības garša. Salda, riekstaina garša. Šoreiz Gatavots Sky meistari sacepuši neparastas pankūkas – tumšas kā pati šokolāde un pildījumā īsta bērnības garša, salda un riekstaina – nutellas lazdu riekstu krēms ar banāniem.

Rabarberu - zemeņu pankūkas

Gatavots Sky meistari ik dienu sacep veselu pankūku kalnu, liekot tajās dažādus pildījumus. Lūk, vienas pankūkas no Gatavots Sky, ļoti sezonā, ļoti sulīgas un gardas – pildītas ar zemenēm un rabarberiem. Turklāt pašas pankūkas – dzeltenas kā saulīte, ar maziem, melniem zemeņu sēkliņu punktiņiem, kas patiesībā ir čia sēkliņas.

Plānās pankūkas

Pankūkas ir brīvdienu ēdiens. Kad nekur nav jāskrien un varam nesteidzīgi pavadīt ilgāku laiku virtuvē, lai iepriecinātu ģimeni. Bet… ja pankūkas kāds saceptu mūsu vietā un tās būtu tikai jāuzsilda? Vai katrs rīts nevarētu būt kā brīvdienu rīts?!
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA