Sky_logo-1.png
SKY-logo.svg

Salāti

Cēzara salāti ar grilētu cāļa fileju

Šie salāti pilnībā attaisno savu nosaukumu. Valdnieka cienīgi. Nekas te nav žēlots – daudz grilētas cāļa filejas, īsts, augstākās kvalitātes Grana padano siers, mazi saldi ķiršu tomātiņi, kraukšķīgi zaļumu grauzdiņi. Un īsta – Cēzara salātu mērce no anšovu filejām, sinepēm, Vusteras mērces un majonēzes. Izcila garša. Pieejami visos lielveikalos SKY kā lieliska pusdienu, vakariņu un arī svētku maltīte.

Piknika salāti

Piknika salāti ar daudz ziedkāpostiem, gurķiem un tomātiem aromātiskā olīveļļas mērcē. Tā būs lieliska piedeva jebkuram grila ēdienam un ne tikai. Šie salāti ir viegli paņemami līdzi piknikā vai uz darbu pusdienu kastītē, jo izvēlētie dārzeņi ir cieti un tik ātri nebojājas. Pats galvenais, tie ir ļoti, ļoti veselīgi. Gatavots Sky.

Salāti spāņu gaumē

Spāņu kultūrai raksturīgs karstasinīgs temperaments, kaislīga daba. Virtuvei – daudzveidība produktu faktūrās un krāsās, asums un uguns garšvielās. Šie salāti ir spāņu ēdienkartei raksturīgi – pupiņas, daudz sīpolu, krāsaini dažādas formas paprikas gabali, asais čili. Tas viss brīnišķīgā, maigā vīnogu kauliņu eļļas mērcē. Ar mīlestību Gatavots Sky meistaru radīts. Paņemiet pa ceļam vieglai darbadienas ēdienreizei.
Sky_logo-1.png
  Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122   Hipokrāta iela 28   Krasta iela 79   Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)
+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © RX TIRDZNIECĪBA
Sky_logo-1.png