Sky_logo-1.png

Zivis

Bun'n'roll ar mazsālītu lasi un avokado

Bridor bun’n’roll – unikāla, apaļa maizīte no gaisīgās franču kruasānu mīklas. Lielisks pamats gan neatkārtojamiem desertiem, gan izciliem burgeriem kā šis – pildīts ar Gatavots SKY meistaru mazsālītu lasi un krēmīgu avokado.

Mazsālīts lasis

Lasi mēs sālām paši. Gatavots Sky meistari to lieliski pieprot. Piedāvājumā ir laša klasika – mazsālīts lasis un arī lasis ar pipariem un garšaugiem.

Maigā laša pastēte

Maigā laša pastēte, ar majonēzes un krējuma kārtu, ir kā divi vienā - gan lasis - zivs mīļotājiem, gan tik ierastā tekstūra - pastētes mīļotājiem.

Laša gaļas burgeru kotletes

Gatavots Sky meistari sarūpējuši ļoti sulīgas laša gaļas burgeru kotletes iepakojumā pa divām. Maigie un sulīgie burgeri vien viegli jāuzcep uz pannas, un burgers ir gatavs.

Laša fileja lavašā

Mums, SKY darbiniekiem, ir svarīgi, lai jums, mūsu pircēji, būtu pieejama kvalitatīva un augstvērtīga pārtikai. Gatavots Sky meistari nāk talkā, šoreiz ar gardiem produktiem grilēšanai. Lavašā satīta laša fileja, siers, salāti un citrusi. Un visa tā ir ļoti daudz. Atliek vien uzcept uz grila vai pannas, un vakariņu maltīte kā restorānā.

Cepta jūras asara fileja

Jūras asaris ir ļoti augstvērtīga zivs, kam ir tīra, balta fileja ap centrālo galveno asaku. To var dot arī bērniem, nebaidoties no mazajām, smalkajām asaciņām. Gatavots Sky meistari zivtiņu pagatavojuši, panētu olā un miltiņos, tādējādi to saglabājot īpaši sulīgu un maigu. Gluži kā mājās.

Mazsālīta forele

Vai pieliku sāli par daudz vai tomēr par maz? Tā bieži šaubāmies, kad mēģinām paši pagatavot ko līdzīgu. Bet, ja tomēr gribas atrast labāko, kas pagatavots tieši jums, nobaudiet Gatavots Sky mazsālīto foreli. Svaiga un mutē kūstoša forele kombinācijā ar vajadzīgo sāls daudzumu būs tieši tas, kas vajadzīgs.

Cepta makrele sarkanajā marinādē

Šī ir klasika, kas pārdzīvojusi daudzus gadu desmitus. Steidzīgās ikdienas dēļ reti kurā mājā vairs to gatavo, tādēļ prieks, ka Gatavots Sky sortimentā joprojām ir nopērkama šī zivtiņa, kurā ir ļoti daudz A un D vitamīna, kā arī svarīgās omega-3 taukskābes.

Karsti kūpināta forele

Kūpinājumi ir ne tikai Gatavots SKY lepnums un prieks, bet mīļa garša ļoti daudziem no mums. Tikai sāls un ar mīlestību veikts darbs - tas padara šo kūpināto foreli tik īpašu un labu. Un te tik tiešām neko citu nemaz nevajag, aromāts un zivs garša runā pati par sevi. Varbūt vēl klāt tikai maizes škēlīte un kompānija, ar ko kopā to baudīt!

Pildīti lašu rullīši

Lai arī uzkoda, katrs no tās sagaida maksimumu. Te nu to var saņemt! Gatavots Sky meistari brīnumgardā mazsālītā laša filejas šķēlītē ietinuši gardumgardu krēmu no fetas siera, biezpiena un dillēm. Katru uzkodiņu rotā savvaļas ikru pērlītes.
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122   Hipokrāta iela 28   Krasta iela 79   Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)
+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © RX TIRDZNIECĪBA