Izvēlies kvalitāti

Laimīgu jauno gadu! Lai jums šis gads prieka un mīlestības bagāts. Un veselīgs, jo ticam – ja ir veselība, viss pārējais ir mūsu pašu rokās.

Jauno gadu ierasts sākt ar apņemšanos, un mēs to iesākam ar aicinājumu: neatsaki kvalitātei. Mēs esam tas, ko mēs ēdam, un laba ēdiena pamatu pamats ir veselīgi un kvalitatīvi produkti. Labas kvalitātes olīveļļa, bioloģiski audzēti dārzeņi un gaļa, svaigas zivis, uzturvielām bagāti piena produkti, nogatavināti, izturēti sieri. Ja ikdienā izvēlamies labas kvalitātes produktus, tad salikt tos kopā gardā maltītē ir pavisam vienkārši. Uz to arī jūs šajā mēnesī rosināsim, video receptēs iedvesmojot pavisam vienkāršām un veselīgām maltītēm.

Mēs ticam – kā gadu iesāksim, tā arī to nodzīvosim. Mēs to iesākam kopā ar enerģiskiem jauniem cilvēkiem, sporta entuziastiem un fitnesa treneriem no “KSMR fitness”– Mārtiņu Rozenbergu un Kārli Spruktu. Mēs ceram, ka viņu padomi produktu izvēlē un ikdienas fizisko aktivitāšu papildināšanā, kā arī idejas veselīgām maltītēm kopā ar tikpat enerģisko pavāru Uģi Veitu jums lieti noderēs un kalpos par iedvesmu veselīgam un enerģiskam gada sākumam.

Ne visu ir jāsāk no jauna, mums jau ir pamatvērtības, pie kā turpinām turēties. Viens no lielveikalu SKY stūrakmeņiem ir sava ražotne, kur top kūkas un cepumi no īstām brīvo vistu olām un augstākās kvalitātes sviesta, kur tiek vārītas zaptes, kur top desas un kūpinājumi. Mēs zinām, ka jums, mūsu pircējiem, ikdienas steigā nav daudz laika, tādēļ cenšamies atvieglot jūsu ikdienas soli un sarūpēt jūsu ģimenēm to labāko, visu laiku radot jaunas un jaunas receptes un garšu kombinācijas no visaugstākās kvalitātes sastāvdaļām. Par šiem jaunumiem arī stāstīsim jums savos garšu stāstos. Piemēram, vai zinājāt par mūsu gardo kaņepju sviestu, pašu kūpinātajiem foreles steikiem vai no kūpināta cūkgaļas stilbiņa gatavotu terīni?

Daudzus produktus, kas atrodami lielveikalu SKY plauktos, mēs izvēlamies un atvedam uz Latviju paši, tādēļ tos neatradīsiet citu lielveikalu plauktos. Par katru no tiem varam droši teikt, tie ir augstākās kvalitātes produkti, ar kuriem lepojamies, ka varam tos piedāvāt jums, mūsu pircējiem. Šomēnes stāstīsim par pasaulslaveno Sal de Ibiza, savdabīgo, bet bezgala gardo Vega Sotuelamos aitas sieru ar melnajiem ķiplokiem un klasiskajām Jeannette madeleinēm glītajās kārbiņās.

Lai laimīgs un veselīgs šis – 2019. gads!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA