Izvēlies kvalitāti

Mums rūp tas, ko Jūs ēdat. Lai pagatavotu garšīgu ēdienu, nevajag daudz. Ja ir kvalitatīvas izejvielas, svaigi un sezonāli produkti un mīlestība pret tiem, kam gatavojam, viss izdodas pats no sevis.

Kvalitatīvi produkti Sky lielveikalu plauktos ir tas, kas mūs motivē darboties. Turpmāk šajā blogā iepazīstināsim ar jaunumiem un produktiem, kas pastāvīgi ir Sky sortimentā, zīmoliem, kurus esam pagodināti piedāvāt jums tieši to augstās kvalitātes dēļ.

Mēs paši dodamies pasaulē un meklējam produktus, kurus vislabāk raksturo vārds KVALITĀTE. Esam lepni par daudziem zīmoliem, kas pircējiem pieejami Latvijā tikai Sky lielveikalu plauktos.

Viens spilgts piemērs ir Triticum dabīgi raudzēta maize, ko saviem klientiem pasniedz augstas klases restorāni visā pasaulē. Tagad to varat iegādāties Sky lielveikalu maizes nodaļā, tikko ceptu vai no saldētavas, iepakotu dabīgos papīra maisiņos, lai mūsu pircējiem būtu iespēja pārsteigt ģimeni kādu brīvdienu rītu ar mājās pašceptu maizīti.

Esam lepni, ka saviem pircējiem varam piedāvāt plašu sortimentu ar bioloģiski audzētu Angus un Hereford liellopu šķirņu gaļu – BIO Liellopu. Šie liellopi ēduši tikai ganību zāli, to gaļa ir intensīvāka, ar augstāku uzturvērtību, izteiktāku blīvumu un tekstūru. Gatavojot šādu izcilu gaļas gabalu, dārgas un intensīvas garšvielas nemaz nav nepieciešamas un gatavošanas laiks ir daudz īsāks.

Gatavots Sky zīmols ir mūsu lepnums. Zem katra šī zīmola produkta – vai tā ir desa, uzkoda vai salāti – varam parakstīties, ka mūsu meistari to ir pagatavojuši no kvalitatīvām, svaigām izejvielām. Tikai svaiga gaļa, labas kvalitātes garšvielas, svaigi piena produkti un vēl, un vēl… Mūsu konditorejas un kulinārijas meistari ik nedēļu pagatavo ko jaunu, pārsteidzošu un gardu.

Pavasara saule jau atmodinājusi pumpurus koku zaros. Laiks iekurināt grilu vai salikt piknika grozu, lai dotos pie dabas. Sky meistaru sarūpētie šašliki, grila desiņas, mērces, salāti un uzkodas… Tik labi, ka labāk nemaz nevar būt.

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA