Kā top gardākās pankūkas Rīgā?

Jau daudzus gadus SKY lielveikalos pircējiem tiek piedāvātas gardas plānās un pildītās pankūkas, kuras cep mūsu Gatavots SKY meistari.

Mēs meklējām īsto recepti un vēlējāmies radīt tādu produktu, kas liktu pircējiem atgriezties SKY lielveikalos vēl un vēl. Nu jau šīs pankūkas noteikti var dēvēt par vienām no gardākajām visā Rīgā. Ir vērts nobaudīt!

Ražošanas vadītāja uzraudzībā notiek visi tehnoloģiskie procesi. Mums ir izstrādāta īpaša recepte, kuru mēs to turam noslēpumā. Varam vien atklāt, ka tiek izmantotas īstas, dabīgas sastāvdaļas – ar roku uz sirds varu teikt, ka mums ir ļoti tīri produkti, neizmantojam nekādus pulverus un aromatizētājus.

Viens no iemesliem, kāpēc tās piedāvājam tik plašā klāstā, ir ērtība – cilvēki ne vienmēr vēlas stāvēt pie plīts un cept veselu pankūku kalnu – pietiek ar trim četrām plānajām vai pildītajām pankūkām brokastīs, kuras var ērti izņemt no iepakojuma un uzsildīt.

Pildījumi ir izvēlēti ar īpašu rūpību, lai tas būtu izcils, augstas kvalitātes produkts un pēc konsistences derētu tieši pankūkām. Pankūkas ir roku darbs – visu cepšanu uzrauga un veic cilvēki, nevis iekārtas.

Runājot par produktu īstās garšas izvēli tas, kāda precīzi būs recepte, tiek nolemts kvalitātes sapulcēs, kurās tiek pētīta gan garša un struktūra, gan citas nianses. Kad nonākts pie gala rezultāta, pavāriem stingri jāseko izveidotajai receptei un nekādas variācijas vairs nav pieļaujamas. Būtiski ir atrast ne tikai ideālo recepti, lai pankūka sanāktu tieši vajadzīgajā plānumā un garšas līdzsvarā, bet arī noturēt produkta kvalitāti ilgtermiņā.

Mūsu piedāvājumā ir visdažādāko veidu pankūkas – ar gaļu, šķiņķi, ar bagātīgu siera pildījumu, ar biezpienu, āboliem un vēl un vēl. Plānās pankūkas, kas piemērotas ēšanai ar ievārījumu, īpaši iesakām nobaudīt ar Gatavots SKY mērcītēm. Piedāvājumā ir arī lieliski biezpiena plācenīši, kas ir pieejami gan karstajā vitrīnā, gan atdzesēti baudīšanai mājās.

Paldies, ka uztici mums rakstīt gardu stāstu Tavai dzīvei!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA