Kas vairāk par ikdienu! Izvēlies delikateses!

Izcili gaļas ražotāji gan no Eiropas – Bedford, Levoni, Castaign, Henri Raffin, gan Latvijas – Melnā Govs. Par katru no šo ražotāju produktiem varam droši teikt, tie ir augstākās kvalitātes produkti, ar kuriem lepojamies, ka varam tos piedāvāt jums, mūsu pircējiem.

Nekas nespēj aizvietot kvalitāti! Šāda ir vācu gaļas pārstrādes uzņēmuma Bedford filozofija. Tikai SKY lielveikalu sortimentā atrodami šī ražotāja kvalitatīvi un inovatīvi produkti – salami ar trifelēm un Parmezāna sieru, gardas pastētes, tītara šķiņķis tikai ar 1% tauku un vēl un vēl… Pilnībā visi produkti ir gatavoti bez garšas pastiprinātājiem un lielākā daļa nesatur arī glutēnu un laktozi. Bedford stendā atradīsiet arī ieteikumus vīna izvēlei, lai delikatešu garšas baudījums būtu vēl neaizmirstamāks!

LEVONI jau vairāk nekā gadsimtu apvieno sevī labāko no itāļu tradīcijām, garšām un unikālām receptēm. Tikai augstākās kvalitātes gaļa un dabīgas garšvielas. Katrs LEVONI produkts, vai tas būtu Salami Milano, Parmas šķiņķis vai Mortadella ir stāsts par visā pasaulē atzītu izcilību! Labākais piedāvājums ideālai gaļas platei.

“Franču autentiskā garša” var asociēties ar daudz un dažādiem izsmalcinātiem ēdieniem. Tomēr zosu un pīles aknu pastēte ‘foie gras‘ ir viena no zināmākajām franču kulinārijas delikatesēm. Castaing sasniedz teju ekselenci, ļaujot garšas kārpiņām aizceļot uz saulaino Francijas atvasaru, turpat pie mājās skaisti klāta pusdienu galda!

Henri Raffin produktu kvalitāte ir balstīta uz vairāk nekā 80 gadus ilgu, zināšanām bagātu, pieredzi. Uzņēmums ir dibināts 1937. gadā – Francijas Alpu reģionā. 

Latvijas gaļas fabrika, kas lauž standartus gaļas nozarē – Melnā Govs! Šobrīd, kad mūsdienu dzīve ir sasteigta un kad cilvēki dod priekšroku ātrai un ierastai izvēlei, Melnā Govs saka: “NĒ!” steigai un neveselīgam uzturam un dodas pretējā virzienā, sakot “JĀ!” augstas kvalitātes produktam, augstvērtīgām izejvielām, bioloģiskām saimniecībām, dažādu reģionu un valstu gaļas pagatavošanas receptēm un izglītošanai par produktu uzturvērtību.

SKY lielveikalos maijā atradīsiet īpašus piedāvājumus katru nedēļu. Uz tikšanos!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA