Landana – senas tradīcijas un mūsdienu garša!

Landana ir īstens holandiešu siers, izcils savā kvalitātē, unikāls garšu dažādības ziņā, gadu desmitiem iecienīts klientu vidū savas krēmīgās, pilnmiesīgās garšas un patīkamās tekstūras dēļ. Landana siers tiek gatavots pēc senām holandiešu sieru meistaru tradīcijām. Siera gatavošanas māksla tiek nodota no paaudzes paaudzē, laika gaitā tehnoloģija ir mainījusies tikai nedaudz, tādējādi saglabājot recepšu autentiskumu. 

Landana siers tiek izturēts vairākas nedēļas uz neapstrādātiem koka plauktiem siera darbnīcās “Holandes zaļajā sirdī” – reģionā, kas pazīstams ar savām zaļajām, leknajām pļavām, ganībām un vējdzirnavām. 

Landana siers izceļas uz citu fona ar savu neatkārtojamo garšu, pateicoties bagātīgajam pienam, kas tiek iegūts no veselīgām holandiešu govīm. SKY veikalos pieejams ļoti plašs Landana sieru klāsts dažādām gaumēm. Neparastu garšu cienītājus aicinām nogaršot Landana sieru ar valriekstiem, ar olīvām un tomātiem, ar trifelēm, ar papriku un sīpoliem, un sezonāli pieejamo sieru ar sparģeļiem. Pieejami arī vairāki kazas siera veidi. 

Jersey – īpašas govis, īpašs piens, īpašs Gouda siers!

Īpašas pieminēšanas un nobaudīšanas vērts ir Landana Gouda siers, kas tiek ražots no Džersijas (Jersey) šķirnes govs piena. 

Džersijas govis ir tīršķirnes govis, un tā ir viena no senākajām liellopu šķirnēm pasaulē. Šīs šķirnes dzimtene ir Džersijas sala pie Lielbritānijas. Tās ir mīlīga izskata, ļoti labestīgas, tomēr gana stūrgalvīgas, nelielas, brūnas govis ar baltu purniņu.  Šī ir unikāla un reti sastopama šķirne, tikai aptuveni 0,5% no visām Nīderlandē audzētajām govīm ir Džersijas šķirnes. 

Landana rūpējas par dzīvnieku labturību, izvēloties tām rūpīgi sabalansētu, vērtīgām vielām bagātu barību, nodrošinot tām pietiekami daudz vietas, lai tās varētu brīvi kustēties, iespēju iziet ganībās un ēst zāli. Starp ganībām un slaukšanas laiku, govis var izbaudīt atpūtu uz mīkstiem matračiem ar īpašām masāžas birstītēm. Dzīvnieku labsajūta veicina arī labāku piena kvalitāti.

Jersey Gouda siers tiek gatavots no 100% tīra Džersijas govs pilnpiena. Šis piens ir daudz bagātīgāks, krēmīgāks, treknāks par parasto govs pienu. Džersijas govs piens satur vērtīgas minerālvielas un vitamīnus daudz augstākā koncentrācijā nekā parastais piens, tas īpaši izceļas ar daudz augstāku piena olbaltumvielu saturu. Piens netiek nokrejots, līdz ar Džersijas Gouda sieram piemīt īpaši krēmīga, mutē kūstoša tekstūra un izteikti bagātīga un aromātiska garša.

SKY veikalu sortimentā pieejami 3 veidu Jersey Gouda sieri – Jersey Gouda Old, Jersey Gouda Mature un Jersey Gouda Mild – kas ilgstoši nogatavināti tradicionālā veidā uz koka plauktiem.

Īpaši iesakām izmēģināt Jersey Gouda Old sieru – savu izsmalcināto garšu un tekstūru tas ieguvis no ilgstošas nogatavināšanas, vismaz gada garumā. Tajā ir smalki kristāliņi, kas ir ilgstošas nogatavināšanas pazīme. Piemīt bagātīga, pilnmiesīga, krēmīga un nedaudz pikanta garša. Nobaudiet kopā ar alu vai vīnu. Pieejams sveramajā vitrīnā un 200 g iepakojumā.

Sortimentā pieejami arī siers Jersey Gouda pikantais, kas nogatavināts 16 – 20 nedēļas, un siers Jersey Gouda Mild, kas nogatavināts 8 – 10 nedēļas.

Siers satur tikai labāko, kas nācis no dabas! Piemērots veģetāriešiem, jo satur augu izcelsmes mikrobioloģisko fermentu (himozīns). Nesatur mākslīgas krāsvielas aromatizētājus vai konservantus.

Landana burvība slēpjas senās tradīcijās un mūsdienu garšā!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA