Latvijā audzētas arktiskās palijas

Ar prieku paziņojam, ka SKY lielveikali uzsāk sadarbību ar “Zivs uz Ledus” – lielāko un mūsdienīgāko recirkulācijas sistēmas zivju ražotni Baltijā. Zivs ir īsts atradums, un ja līdz šim paliju importēja no Skandināvijas, tad tagad to audzē tepat Latvijā. 

“Zivs uz Ledus” audzē arktiskās palijas – maigas un liesas lašu sugas zivis ar patīkamu tekstūru un augstāku uzturvērtību nekā forelēm un lašiem. 

Šajā ģimenes uzņēmumā zivis tiek barotas ar augstvērtīgu pārtiku, un tām tiek nodrošināts tīrs ūdens vienmērīgā un komfortablā temperatūrā. Pie tam, “Zivs uz Ledus” savā darbībā izvēlas bezatkritumu pieeju – viss ir pārstrādājams!

Ieteikumi pagatavošanai:

Uz grila folijā:
Veselu zivi (900 g) pārkaisa ar sāli, pipariem un citrona sulu. Ietin folijā un liek cepties uz grila 12 minūtes no katras puses. Zivs pildījumam var izmantot arī iecienītākos zaļumus.

Uz grila:
Cepot uz atklāta grila, būs nepieciešama zivju grila reste. Zivi pārkaisa ar sāli, pipariem, citrona sulu un nedaudz ieeļļo. Uz sakarsētas restes liek zivi. Cep 10 – 12 minūtes no katras puses.

Cepeškrāsnī:
Zivi pārkaisa ar sāli, pipariem un citrona sulu. Liek sakarsētā cepeškrāsnī 180° C uz 30 minūtēm.

Lai labi garšo!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA