LEVONI – stāsts par visā pasaulē atzītu izcilību!

LEVONI jau vairāk nekā gadsimtu apvieno sevī labāko no itāļu tradīcijām, garšām un unikālām receptēm. Tikai augstākās kvalitātes gaļa un dabīgas garšvielas.

Uzņēmums plašā klāstā ražo gaļas delikateses, apvienojot vislabāko un augstvērtīgāko, kas pieejams itāļu tradicionālo gaļas izstrādājumu jomā. LEVONI lepojas ar 300 dažādu veidu gaļas delikatesēm, kas ietver visdažādāko veidu salami desas, piemēram, ar ķiplokiem vai trifelēm, vītinātus un vārītus šķiņķus, klasiskās itāļu mortadella desas. Vairāk nekā 50 valstis visā pasaulē izvēlas LEVONI, lai baudītu autentisku Itālijas garšu. Produkcija ir plaši pārstāvēta Eiropā, ASV un Āzijā.

LEVONI ir ģimenes uzņēmums, kas jau ceturtajā paaudzē ražo dažādas gaļas delikateses ar tādu izcilību un aizrautību, kādu mūsdienās grūti atrast. Meistari nemeklē kompromisus, pateicoties gadu desmitiem izkoptām gaļas pārstrādes tradīcijām, pievēršot uzmanību vissīkākajām niansēm, liekot produktu garšai runāt pašai par sevi. Uzņēmums pierāda sevi katrā ražošanas posmā, sākot no labākās gaļas atlases, pašu radītiem garšvielu maisījumiem, pārtikas drošuma standartiem, iespējamo alergēnu samazināšanu savos produktos līdz minimumam, un visbeidzot pievēršot uzmanību autentiskām receptēm, aromātiskam produktam un pārdomātam produkta izskatam.

LEVONI ir svarīga arī dzīvnieku labturība, uzņēmums ievēro 5 soļu dzīvnieku labturības pamatprincipus. Attiecībā uz cūkgaļu strikti pieturoties pie principa – savos produktos izmantot tikai vietējas izcelsmes cūkgaļu. Tāpēc visiem cūkgaļas izstrādājumiem tiek piestiprināta īpašā LEVONI kvalitātes zīme “Tutto made in Italy”, tādējādi pasvītrojot, ka cūkgaļa ir iegūta tikai un vienīgi no Itālijā audzētām cūkām.

LEVONI delikateses sniegs baudījumu garšas kārpiņām ikvienā notikumā, vai tā būtu svētku maltīte, gaļas uzkodu plate pie vīna draugu lokā vai vienkārši brokastu maizītes brīvdienu rītā.

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA