Nav kēksi, nav svētki?

Svētku laikā SKY lielveikali sarūpējuši pircējiem īpašu piedāvājumu svinību galdam, un tajā ietilpst arī Gatavots Sky meistaru brīnumgardie kēksi, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu saldummīli, kā arī tos, kuri šos našķus pagaršos pirmo reizi. Katru gadu kēksu piedāvājums tiek mainīts, lai pircējiem sagādātu jaunus garšas piedzīvojumus. Šogad savos grozos ikviens varēs likt divu veidu augstākās kvalitātes svētku kēksus.


Karību kēksa sastāvā ir garšvielas un augļi, kuru izcelsme ir tieši Karību salas. Kēkss ir dažādu dienvidu garšu piesātināts, tā sastāvā ir arī rieksti un nedaudz alkohola, turklāt šis kēkss jau vairākus gadus ir ļoti iecienīts svētku našķis. Gatavots Sky meistari ik gadu nedaudz maina tā recepti, to pielāgojot pircēju vēlmēm un atklājot jaunas garšas nianses.


Otrs svētku gardums ir mērcētais kēkss, kura pagatavošana ir laikietilpīgs process, bet rezultāts nudien ir tā vērts. Kēksa sastāvā ir daudz augļu, kas tiek mērcēti portvīnā. Lai iegūtu izcilāko rezultātu un tam raksturīgo bagātīgo garšu, mērcētā kēksa gatavošana ilgst veselu mēnesi (1x nedēļā kēkss tiek apslacīts ar postvīnu). Sarežģītā pagatavošanas procesa dēļ šo kēksu piedāvājums SKY lielveikalos ir ierobežots – tā iegādi noteikti nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi!


Bet, ja svētkos ir vēlēšanās baudīt ko ierastāku, SKY lielveikalos var iegādāties arī mazos kēksus ar rozīnēm un aprikozēm, kas kā allaž gluži vai kusīs uz mēles. Tomēr viens ir šos kārumus aprakstīt, otrs – ņemt un nobaudīt pašiem, tāpēc SKY lielveikali ielūdz ciemos ikvienu – nosvinēsim savus mīļākos svētkus, palutinot sevi un ciemiņus kā nākas!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA