Pilna mute vasaras garšu

Šī vasara mūs lutinājusi ar sauli un siltumu. Reti kurš nav nosauļojies brūns kā šokolāde, un uzņemtā D vitamīna rezultātā esam kļuvuši priecīgāki, smaidīgāki un laimīgāki. Dzīve mutuļo visapkārt, to jūtam ik uz soļa līdzcilvēkos sev apkārt. Tā vien gribas iet ārā satikt draugus un priecāties. Pavisam drīz jau vasaras tveice atkāpsies, tas brīdis straujiem soļiem tuvojas. Tādēļ steigsim pilnām mutēm baudīt atvasaras siltās dienas un laiskos vakarus, ģimeniskās un draudzīgās maltītes un vienkāršas pasēdēšanas ar draugiem.

Šis ir pēdējais siltais vasaras mēnesis, kad tā pa īstam varam atļauties svinēt dzīvi katru dienu. Ja nav dzimšanas vai vārda dienas, vienmēr var atrast citu iemeslu. Pasaule saka mums priekšā, kā izdaiļot ikdienu ar dažādiem notikumiem. Tā 23. augusts tiek atzīmēts kā vispasaules burgeru diena, ir arī sava diena gvakamolei – 16. septembris un salami – 7. septembris. Kādēļ gan neuzrīkot ballīti nēģu sezonā vai kārtīgu pastēšu degustācijas vakaru. Gatavots Sky sortimentā vien ir vismaz sešas dažādas pastētes. Ja vēl ielūkojamies plauktos pēc Foie gras, ballīte sanāk ne pa jokam.

Dzīves svinēšana ir jāsāk ar brokastīm. Īsta Gatavots Sky plāno pankūku balle ar izvēli starp četrām dažādām zaptītēm – aveņu, zemeņu, dzērveņu un vaniļas. Vai bērnu bariņš un kalns ar supergardiem Frankfurtes cīsiņiem.

Tūliņ, tūliņ sāksies skola, un septembris ir vēl viens gada pieturas punkts, kad apņemamies sākt ko jaunu vai darīt labāk. Gan bērni, gan mēs – viņu vecāki. “Šogad ēdīsim veselīgāk, pavadīsim vairāk laika kopīgās maltītēs, šogad es viņiem iemācīšu pašiem ko uztaisīt…” Divu bērnu māmiņa Inga Kalniņa, grāmatas “Pilnām mutēm” autore un bloga “Le Petit pot” saimniece, dalās pieredzē un piedāvā receptes, ko bērns pēc skolas var pagatavot pats, ja ledusskapī ir vajadzīgie produkti. SKY veikalos atrodas simtiem ideju ģimeniskām maltītēm ar labiem produktiem, jo ar ģimeni pavadītas kopīgas ēdienreizes ir kvalitatīvas kopā būšanas pamatu pamats. Šomēnes rādīsim un stāstīsim par tiem, iepazīsim zīmolus Bio Orto, Leimer, Devert, Masiaelaltetun vēl, un vēl, un vēl. Šis saraksts varētu būt nebeidzams.

Neaizmirsīsim par mazām dzīrēm sev un pašiem tuvākajiem, jo sevis mīlēšana ir svarīga pāri visam. Ar kārumiem mēs sakām paldies, iepriecinām sev mīļos un galu galā sevi. Piemēram, tikai dažas Gatavots Sky konfektes vai maza paciņa FF saldumu. Nieks, bet tik patīkami gards nieks, ka dvēsele dzied un gribas izgaršot ik kumosiņu aizvadītās vasaras. Noteikti nobaudiet sezonas jaunumu – Gatavots Sky brūkleņu kūku, gaisīgi vieglu, mazliet skābenu un ļoti, ļoti svaigu. Vienu gabaliņu jau var!

Lai pilna mute vasaras garšu!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA