SKY cepumi – kūst mutē un liek iemīlēties!

Kā saka SKY Baltija ražošanas vadītāja Sarmīte Majore – cepumi ir ļoti gardi un iecienīti konditorejas izstrādājumi, taču, lai pagatavotu garšīgu un kvalitatīvu produktu, jāiegulda liels un cītīgs darbs. SKY veikalos šim procesam pievēršas īpaši rūpīgi, jo šeit katrs cepums ir tīrs roku darbs. Sastāvā netiek izmantota ne soda, ne cepamais pulveris, ne garšas pastiprinātāji! Īpaši tuvojoties svētku sezonai, cepumu pieprasījums aug, tāpēc SKY ir parūpējies par ērtiem cepumu iepakojumiem, kas lieliski noderēs kā ciemakukulis vai dāvana jebkuros svētkos, turklāt uz katra iepakojuma ir izlasāms cepumu sastāvs. Par šiem cepumiem saka tā – vienreiz pamēģināsi, atteikties vairs nespēsi!

Vissenākā vēsture ir SKY mandeļu cepumiem, kas bija pirmie veikalu tīkla piedāvājumā un tiek uzskatīti par ekskluzīvākajiem visā cepumu klāstā. Tie ir ļoti augstvērtīgi un satur sviestu, mandeles un medu. Mandeļu cepumus atzinīgi novērtējuši ne tikai vietējie pircēji, bet arī viesi no ārzemēm, to skaitā Austrumu valstīm, kur saldumu gatavošanai tiek pievērsta īpaša uzmanība. Mandeļu cepumi lieliski noderēs kā ciemakukulis arī kādā tālākā ceļojumā, jo saglabā formu un nedrūp, pat pārvadājot.

Turpretim SKY klasiskie Vīnes cepumi ir trausli un viegli – tie var lepoties ar īpaši izsmalcinātu garšu un tekstūru, kas panākta, pateicoties rūpīgi izstrādātai receptei – tā palikusi nemainīga visu cepumu ražošanas laiku.

Vieni no iecienītākajiem SKY našķiem ir arī siera cepumi, kas ir viegli, gaisīgi un neticami gardi. Ja esat sāļo našķu cienītāji, SKY siera cepumi noteikti jānogaršo, un pilnīgi droši var teikt, ka šī būs izvēle, pie kuras atgriezīsieties. Kaut gan recepte ir ļoti vienkārša – sviests, siers, milti un mazliet čili, lai panāktu īpašo SKY siera cepumu struktūru un garšu, jāievēro pareizās proporcijas un gatavošanas tehnoloģija, kas ir smalks un precīzs process. “Ar šiem cepumiem nav “vieglā ceļa”, tie izdodas vienīgi tad, ja tiek ievērota īstā tehnoloģija – sastāvdaļas pareizi jāsavieno. Ja tas netiek darīts, rezultāts nav īstais. Pie mums šie cepumi ir nemainīgā kvalitātē, jo stingri pieturamies pie gatavošanas noteikumiem, par to ir pārliecinājies ikviens pircējs, kas pie mums atgriežas,” stāsta Sarmīte Majore. Līdzās siera cepumiem iespējams iegādāties arī siera groziņus, ko ieteicams baudīt kopā ar pildījumu pēc jūsu izvēles. Arī groziņi ir viegli, kraukšķīgi un mutē kūstoši!

SKY sāļo cepumu klāstā ir arī pircēju iecienītie tīrgraudu kraukšķi. “Kraukšķus var ēst kā uzkodu maizīšu vietā, jo tas būs daudz veselīgāk. Sastāvā ir dažādas sēkliņas un graudi, kas kopā ar krēmsieru, parasto sieru, pastēti vai gaļu veido lielisku garšu salikumu. Kraukšķiem ir ļoti labs uzglabāšanas laiks, tie tik ātri nebojājas,” skaidro Sarmīte.

Veikalā cep arī ķimeņu standziņas un sēklu standziņas – tie ir sezonālie produkti no kārtainās mīklas, kas piedāvājumā ir svētku mēnešos – Jāņu laikā un vasaras pikniku sezonā.

Saldajā cepumu klāstā ir arī brīnumgardie kokosriekstu cepumi, kuru sastāvā ir daudz kokosa skaidiņu, veidojot izteiktu garšu. Tāpat pircēji novērtē arī aromātiskos vaniļas cepumus, no kuriem pagatavojamas lieliskas saldās uzkodas, kas ir populāras tieši bērnu svētkos. “Pa vidu vaniļas cepumiem iesmērējot krēmu vai ievārījumu, iznāk brīnišķīgas mini kūciņas, kas lieliski iederas kā cienasts bērnu viesībās,” iesaka Sarmīte Majore.

Tāpat saldummīļiem garšos mandeļu podziņas ar šokolādi.

Pavisam SKY lielveikalos iespējams iegādāties astoņu veidu cepumus, ar kuriem papildināt svētku galdu vai dāvanu paciņas. Bet, ja cepumi ir jūsu ikdienas našķis, laipni lūgti SKY lielveikalos, jo šeit nudien ir īsta cepumu paradīze!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA