Svētki ziemas garšām!

Klāt ir šīs sezonas visgaidītākais laiks – Ziemassvētki un Jaunais gads. Gribas ikdienu padarīt skaistāku, ik mirkli īpašāku un katru maltīti svinīgāku. Baudīsim šo dzirkstošo svētku laiku un ziemas garšām bagātās maltītes kopā ar ģimeni un draugiem.
SKY vīna pagrabu saimnieks Jānis Kaļķis izceļ 6 dzirkstošus dzērienus, kas ir svētku sezonas must have! Tāpat noteikti vērtīga būs iepazīšanās ar dažādiem karstajiem dzērieniem, kuros jaunās un klasiskās garšās parādās tādi dzērieni kā rums, viskijs, balzams un, protams, karstvīns.

Turpinot iepazīt Gatavots SKY produkciju, parādīsim tev kā pagatavot izcilas maltītes ar tur atrodamajiem garšīgajiem atradumiem – cepeti, štovētiem kāpostiem, dārzeņiem un zivīm. Gatavots SKY kulinārijas vitrīnā būs viss nepieciešamais latviskam svētku galda cienastam. Ir gan pelēkie zirņi ar speķi, gan šķovēti kāposti un izcilas kūpinātas mednieku desiņas.

Bet tā kā šis ir īpašs laiks un katru dienu gribas padarīt svinīgāku, tad tev noteikti noderēs iedvesmojošas idejas garšīgām dāvanām, ko vari atrast tikai SKY lielveikalos – īpašas tējas, eļļas, saldumi un vēl un vēl!

Un, protams, svētku laikā neiztikt bez Gatavots SKY saldumiem – bagātīga Ziemassvētku kēksa, ziemīgām kūkām, un, protams, arī piparkūkām. Kā vienmēr turpināsim meklēt labākos un interesantākos zīmolus un produktus. Pētīsim un atklāsim jaunākās tendences tepat Latvijā un pasaulē, lai pēc tam to nogādātu pie jums – mūsu mīļajiem pircējiem.

Lai mums visiem gaiši, skaisti un garšīgi svētki!

 Tavs lielveikals SKY

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA