Svētku piedāvājumi!

Šogad SKY piedāvā svinēt ar glanci! 

Izsmalcinātai svētku garšai iesakām harmonisku kombināciju – kaviāru Ars Italica Oscietra Classic un šampanieti Mandois Origine Brut.

Par galda rotu kļūs Ars Italica Oscietra Classic kaviārs, kas tiek uzskatīt par vienu no ievērojamākajām delikatesēm. Tas lepojas ar maigu garšu, samtainu un stingru struktūru un smalku riekstu, sviesta aromātu. Oscietra Classic ikri tiek iegūti no stores, kuras izcelsme ir Kaspijas, Melnā un Azovas jūra.

Šampanietis Mandois Origine Brut vislabāk papildinās svētkus un jūras delikateses. Elegantā dzērienā atspoguļojas trīs vīnogu šķirņu (Chardonnay, Pinot Noir un Pinot Meunier), kas piešķir nevainojamu līdzsvaru, augļainu garšu un izcilu kvalitāti.

Šajā svētku laikā noteikti ir jābauda arī austeres, daudz austeru. Jo tās ir ballīšu karalienes, īsta svētku galda rota, delikatese, kas paceļ garastāvokli debesīs. Svētku laikā, uzņēmuma “Mauger” svaigajām austerēm no Normandijas, ir īpašs piedāvājums.

Sākotnēji jūtamas vieglas joda nianses (jūras ūdens ietekme), pēc tam jūtama viegli saldena garša (saldūdens ietekme), ko varētu pielīdzināt ziedu notīm. Nobeigumā viegli sāļās joda nianses atstāj mutē patīkamu garšu, ko gribas izbaudīt vēl un vēl.

Jūties īpaši, ieskandinot svētkus, ar šiem īpašajiem SKY piedāvājumiem! 

Piedāvājumi ir spēkā kamēr prece ir veikalos.

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA