Svinam visi kopā

Beidzot klāt ilgi gaidītais svētku laiks – Latvijas simtgade. Esam to gaidījuši divu gadu garumā, un nu tas ir atnācis. Tādēļ aicinām – SVINAM VISI KOPĀ. Svinam ne tikai 18. novembri vai 11. novembrī, atceroties Lāčplēša dienu. Satiekamies ar radiem un draugiem nedēļas nogalēs pie skaisti klāta galda uz nesteidzīgām pusdienām. Ik vakaru pēc darba saaicinām bērnus uz vakariņām. Jo svētki ir kopābūšana ģimenē, ar draugiem, sanākot kopā visai tautai.

Šomēnes ik dienu mūsu sociālo tīklu kontos atradīsiet dažādas idejas svētku maltītēm. Mēs lepojamies, ka šim svētku laikam mūsu Gatavots SKY meistari sarūpējuši dažādus gaļas un zivs cepešus. Atradīsiet gan nelielus gabaliņus, piemēram, tītaru vai vistu ikdienas maltītēm, gan īstus svētku cepešus ar bagātīgu pildījumu un dekorāciju. Viss gatavots pašu rokām. Katram cepetim piedāvāsim recepti saderīgai un interesantai piedevai, tā, piemēram, rosināsim karpas fileju pasniegt ar burkānu kuskusu vai irbītes ar saldo kartupeļu biezeni.

SKY lielveikalu plauktos atrodami daudzi jo daudzi brīnišķīgi produkti, par kuriem esam lepni, ka varam tos piedāvāt. Šomēnes no šiem produktiem ir sagatavotas rudenīgi gardas receptes. Būs gan krāsnī cepts ķirbītis ar kazas sieru un klasisks angļu shepards pie, gan vienkāršs, bet brīnišķīgs sviestā cepts zandarts ar dārzeņiem.

Un kūkas. Kas gan ir svētki bez kūkām. Šomēnes stāsts tikai par piecām īstām svētku kūkām, katru nedēļu viena, jo laba jau daudz nevajag. Bet, ja nu tomēr vajag, tad SKY konditorejā bez šīm skaistulēm ir vēl daudz citu atradumu – gan ikdienai, gan svētkiem.

Kā jau katru gadu, arī šogad nosaukti šī gada labākie vīni, par kuriem ir vērts maksāt. SKY vīna pagrabā atradīsiet 14 no tiem, turklāt divus ar augstāko atzīmi – zelta medaļu. Jānis Kaļķis par katru izstāstīs detalizēti.

Jā! Sakām paldies Jānim Kaļķim, kas šeit publicētajām receptēm piemeklējis saderīgu vīnu, turklāt visus no Gada vīnu kolekcijas.

Lai garšīgi, sirsnīgi un pacilājoši svētki mums visiem kopā! Mēs jūs gaidām ciemos ik dienu.

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA