Umberto Cesari – vīns, zeme un dvēsele

Jau vairāk nekā 50 gadus Umberto Cesari ir vadošais Sangiovese DOC vīnogu šķirnes audzētājs, kā arī ieguvis plašāku atzinību ar šķirnes popularizēšanu pasaules mērogā.

Vīna darītava, kas nodēvēta par godu tās īpašniekam Umberto Cesari, dibināta 1964. gadā. Tā atrodas kalnainā apvidū 75 līdz 250 m virs jūras līmeņa. Umberto Cesari vīna lauki plešas 355 ha platībā pašā Emilia-Romagna reģiona sirdī, un īpašumu papildina 8 ēku komplekss. Īpašums ziemeļos robežojas ar Veneto, dienvidos – ar Toskānu, un Vidusjūra apskalo tā austrumu pusi. Kalni un jūra sniedz līdzsvaru, lai radītu maigu klimatu, kas ideāli piemērots vīnogu audzēšanai.

Umberto Cesari ir lielākā privātā vīna darītava, kas ražo augstākās kvalitātes vīnu Emilia-Romagna reģionā. Uzņēmums audzē tādas vietējās šķirnes, kas gandrīz jau izzudušas, piemēram, Uva Longanesi. Tiek testētas arī dažādas jaunas, eksperimentālas šķirnes. Izcilo vīnu klāstā ir tādi leģendāri nosaukumi kā Resultum, Tauleto, Liano, Yemula un Moma, kas regulāri saņem prestižus apbalvojumus starptautiskos konkursos, un tiek tirgoti vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

Vīna darītava joprojām ir uzticīga vērtībām un ideāliem, kam ticēja Umberto Cesari, 1964. gadā izveidojot savu ģimenes biznesu – cieņa pret apkārtējo vidi un tiekšanās uz kvalitāti, kurai nepastāv kompromisi. 

Sadarbībā ar Boloņas Universitātes Lauksaimniecības fakultāti uzņēmums iesaistās dažādos pētījumos un attīstības projektos. Kopš 1980. gada uzņēmums saimnieko pēc ilgtspējīgas lauksaimniecības prakses principiem, aizsargājot zemi un vīnogulājus. Umberto Cesari ir pirmais, kurš Emilia-Romagna reģionā, saņēmis sertifikātu par vīnogu un vīnu kvalitāti atbilstoši Nacionālajai integrētajai produkcijas kvalitātes sistēmai (National Integrated Production Quality System (SQNPI)).

Jau vairākus gadu desmitus Umberto Cesari ierindojas starp labākajiem Itālijas vīnu darītājiem. Uzņēmuma panākumu atslēga balstās uz 3 galvenajiem stūrakmeņiem – investēšana izpētē, tradīciju ievērošana un modernāko tehnoloģiju izmantošana.

Maijā Umberto Cesari un SKY lielveikali saviem klientiem piedāvā īpašu akciju. Iegādājieties komplektu vai jebkurus 2 vīnus (Costa Di Rose un Colle Belvedere) par pievilcīgu cenu! Nenokavējiet!

Izcilas garšas pieredze!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA