Vasaras garšu pilnbriedā

Vasara ieskrējusies pilnos auļos. Zemenes nomainījušas upenes un jāņogas, veikalu plaukti lūst no arbūziem, medussaldām melonēm, sulīgiem persikiem, nektarīniem, plūmēm un ķiršiem. Pienācis atvaļinājumu laiks, kad tā vien gribas laiski izstiepties siltajās jūras smiltīs un baudīt, baudīt, baudīt.

Vasara ir pašā pilnbriedā. Pat tad, kad saule norietējusi, gaiss san no dabas pārpilnības un prieka. Tas ir laiks, kad nav par ilgu vakaros aizsēdēties uz terases, baudot garas, garas sarunas ar vīna vai kokteiļa glāzi rokā. Sky vīna pagraba saimnieks, vīnzinis Jānis Kaļķis, šim mēnesim sagatavojis atsvaidzinošas vīna kokteiļu receptes.

Tas ir laiks, kad ik dienu vismaz reizi sev, ģimenei vai draugiem uzklāt skaistu, ziediem rotātu galdautu. Sky lielveikalu plaukti slēpj tik daudz ideju, kā pat vienkāršu maltīti padarīt īpašu. Gatavots Sky beķerejā cepta kraukšķīga brokastu maizīte ar svaigu, ļoti aromātisku Gatavots Sky bazilika pesto. Neikdienišķa Macinino sāls ar rozmarīnu vai čili padarīs īpašus pat vienkāršus tomātu salātus. Kaņepju sēklu eļļa, kā arī pašas sēkliņas, būs jauna dimensija jūsu garšas kārpiņām. Atklājiet Gatavots Sky aukstās zupas. Tās sortimentā ir pat trīs – klasiskā biešu, baltā ar redīsiem un trešā, visneparastākā – aukstā skābeņu zupa. Klāt noteikti baudāms turpat uz vietas veikalā cepts rupjmaizes ķieģelītis. Ja gadās to nopirkt siltu, tad gan labāk ņemt uzreiz divus, jo ir liela varbūtība, ka pa ceļam viens “pazudīs”.

Vasarā ir jāpriecājas, jāsvin, jāpavada laiks ar draugiem, un idejas ballītēm Sky lielveikalos netrūkst. Tas var būt pikniks ar kūpinātām Gatavots Sky zivīm. Tāpat tas var būt vīna vakars ar antipastu no sveramās vitrīnas un gardumgardu siera plati. Iesakām atklāt arī Gatavots Sky rulešu sortimentu – laša, vistas, tītara, cūkgaļas, ar un bez pildījumiem. Vismaz astoņi dažādi veidi un katrs citāds.

Dažreiz vasarā cilvēku čalu ir tik daudz, ka gribas baudīt klusumu un iepriecināt sevi ar kaut ko īpašu. Tad nu Sky lielveikalos tas kaut kas īpašs noteikti ir atrodams. Lūk, trīs idejas – La via Lattea saldējumi un sorberti elegantās dzelzs kārbās, Gatavots Sky ceptas austiņas, kas pašas kūst uz mēles, vai Gatavots Sky aveņu deserts.

Lai vasaras garšu pilnbriedu izdodas izbaudīt katram no jums!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA