WINT&LILA džins un INDI&Co dzērieni

Vasara un šodien radīta, lai svinētu!

WINT&LILA spāņu džins ir pazīstams pēc tā autentiskā iepakojuma un garšas. To atšķir īpašs raksturs, kurā var atklāt kadiķogu, koriandra, piparmētras, apelsīna, citrona un laima notis. Savāktie augi no 6 līdz 8 nedēļām iziet macerācijas procesu, kura laikā garšaugi rada džina izsmalcināto garšu.

Sky lielveikalu plauktos ir atrodami divi WINT&LILA džina veidi. Baltajā pudelē slēpjas tīra un Vidusjūras reģionam raksturīga garša, tajā dominē citrusaugļi, krūzmētra, kas savijas ar Seviļas apelsīnu ziedu notīm. Un WINT&LILA Strawberry ir zemeņu džins, kas iepildīts rozā pudelē un kura garšas un aromātu buķetē dominē svaigas zemenes.

Iesakām pievērst uzmanību arī INDI& Co dzērieniem. To sastāvā ir augstākās kvalitātes garšvielas un augi, kurām latviešu valodā īsti nav nosaukumu, piemēram, hinīns, apelsīnu miza no Seviļas, “kewra” no Indijas, Japāņu yuzu un “kalamansi” no Filipīnām.

Visi dzērieni tiek raudzēti 200 gadus vecos vara traukos, un iegūtais šķidrums tiek destilēts lēnā karsēšanas metodē, kam ir īpašs nosaukums – “au bain-marie”. Pateicoties tam INDI &CO dzērieni iegūst neatkārtojamu aromātu un maigu garšu.

Tava saules sezonas baudas atslēga!

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA