Garšīgākās tīģergarneles no Madagaskaras!

Aicinām nogaršot un baudīt Madagaskaras tīģergarneles.

Jau vairāk nekā 30 gadus UNIMA ir vadošais garneļu audzētājs Madagaskarā, izveidojot ekoloģisku, videi un dabai draudzīgu, zvejniecības un akvakultūras modeli. Uzņēmums ir saņēmis Label Rouge sertifikātu. Svarīgi pieminēt, ka tā ir ne tikai starptautiski atzīta kvalitātes zīme par augstvērtīgu produktu, bet tā arī pirmo reizi ir piešķirta garneļu audzētājam. UNIMA garantē produktu perfektu izsekojamību un kvalitāti.

Savvaļas apstākļi:

UNIMA garneļu audzētavā ir zems garneļu populācijas blīvums – 5 līdz 10 garneles uz kvadrātmetru. Uzņēmumam pieder 2 garneļu audzētavas, kas aizņem 1600 hektārus, kur ir dabīga māla augsne.

Barību garnelēm daļēji nodrošina apkārtējā vide, kā arī tā tiek papildināta ar stingri kontrolētām jūras un augu izcelsmes barības vielām. Garneļu barībai stingri aizliegts pievienot medikamentozas piedevas, ģenētiski modificētus organismus vai sauszemes dzīvnieku piedevas.

Šis ir pirmais uzņēmums pasaulē, kas ir veiksmīgi domesticējis Penaeus monodon tīģergarneļu sugu. Tā ir nopērkama arī SKY lielveikalos. 

Maksimāls svaigums:

Kraukšķīga, sulīga un stingra tekstūra, ar maigu aromātu un okeāna garšas niansēm. Trūkst vārdu, lai aprakstītu, kāds baudījums ir ēst UNIMA premium garneles. Tas ir nemitīga, rūpīga darba auglis, un UNIMA ir lepna, ka sniedz iespēju cilvēkiem visā plašajā pasaulē baudīt izcilas kvalitātes tīģergarneles.

Recepte iedvesmai:

Palutiniet sevi un savus tuviniekus ar sviestā ceptām tīģergarnelēm. Recepti atradīsiet šeit.

Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

 Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA