Konditoreja un beķereja – Gatavots SKY

Sky_logo-1.png

Konditoreja un beķereja

Pistāciju krēma torte ar upenēm

Urrā! Ir jauns meistarstiķis no Gatavots Sky konditoriem! Maigi zaļš un vecrozā – šī krāsu kombinācija ir klasika, kas šajā tortē transformējas tikpat saskanīgā garšā – maigi riekstains un zaļš pistāciju krēms uz kraukšķīgas un saldas tartes pamatnes. Un tas viss papildināts ar sulīgām un cukurotām skābajām upenēm

Torte ar karameļu, riekstu un plūmju pildījumu

No plūmēm skābums, no karameles nedaudz saldmes un sāļuma, no riekstiem – sātīgums un kraukšķis. Visa kā gana, bet ne par daudz – ne ko pielikt, nedz arī atņemt. Dekorēta ar modīgajiem oreo cepumiem un lielu tiesu šokolādes.

Banānu torte

Maigs biskvīts, kas pārklāts ar īstiem sulīgiem banāniem, bagātīgi pārliets ar karameles mērci un rotāts ar biezu skābā krējuma krēmu. Ļoti elegants noformējums, atturīgs, tikai ar trim izciliem makarūniem. Šī torte gatavota pie mums, Gatavots SKY konditorejā. Čaklo meistaru roku darbs, tikai vislabākās kvalitātes milti, olas un pārējās izejvielas.

Šokolādes smalkmaizītes

Lācis dzīvē ir kārumnieks un ar saldumiem nedalās, bet Gatavots Sky konditori nav lāči un ar gardumiem dalās. Sacepuši daudz gardas šokolādes maizītes, kuru pietiks visiem! Palutiniet sevi pie rīta kafijas ar šokolādes smalkmaizīti “Lāča ķepa”.

Rabarberu plātsmaize

Rabarberu plātsmaizei ir tā neatkārtojamā, vienreizīgā garša, kas uzreiz sarieš siekalas mutē un uzbur sapni par glāzi piena un gabaliņu vasaras. Gatavots Sky meistari šajā rabarberu laikā cep daudz rabarberu plātsmaizes – biezas un bagātīgas, ar sulīgu rabarberu kārtu un kraukšķīgām, saldām drumstalām.

Rožmaizītes

Rožmaizītes daudziem no mums ir viena no bērnības garšām – tīra, maiga, no ārpuses kraukšķīga, bet iekšpusē – mīksta. Kādreiz tās bija teju visu konditoreju pamatsortimentā, bet tagad reti kur tās vēl cep, jo mīklas sagatavošanas process ir stundām garš un diezgan sarežģīts. Tomēr Gatavots Sky konditori to vēl dara, un, ja Jūsu sirds ir sailgojusies pēc īstas, klasiskas rožmaizītes, visos SKY lielveikalos konditorejas nodaļā to var atrast.

Pilngraudu maizīte

Gatavots Sky maiznieki radījuši sēklu maizi īpašā, ļoti ērtā koka kārbiņā. Aiz brūnās garoziņas slēpjas saulespuķu, ķirbju, čia, sezama, kvinojas sēklas un linsēklas. Katrā šķēlītē tik daudz spēka un enerģijas, ka pietiks teju visai dienai!

Ģimenes maize

Īpašā Gatavots Sky Ģimenes maize, kas veidota no daudzām mazām maizītēm, lai katram ģimenes loceklim tiek pa savam gabaliņam. Garda, maiga un mīksta, cepta turpat uz vietas SKY lielveikalā. Un, ja vēl paspēsi to nobaudīt siltu, tad ļoti iespējams, ka daļa kukulīša būs apēsta jau mājupceļā.

Graudu maize

Maize, ar ko lepojamies mūsu sortimentā – Graudu maize. Tā ir seno un mūsdienīgo tradīciju apvienojums. Lūk, tikai dažas idejas brokastīm: kārtīgs šīs graudu maizes rieciens ar Gatavots Sky zaļumu sviestu un pašu diedzētiem zaļumiem vai arī Gatavots Sky bazilika pesto un Ready to eat Gusto avokado. Vērts nobaudīt!

Pavlovas

Vai esat kādreiz nobaudījis mūsu Gatavots SKY konditoru Pavlovas? Tās ir tieši tādas kādām Pavlovām jābūt - ar kraukšķīgu garoziņu, staipīgu olbaltumu viducī, gaisīgu krēmu un īstām, sulīgām ogām, ko turklāt vēl izrotā zaļo pistāciju akcenti. Protams ļoti, ļoti saldi. Iebrauciet pie mums pa ceļam un nobaudiet īstas Gatavots Sky pavlovas.

SKY groziņi

Gatavots SKY groziņi - mazi un gaisīgi, izcils konditoru roku darbs. Lielveikalu SKY konditorejā vienmēr būs iespēja iegādāties kādu no trim veidiem – trauslā smilšu mīklas groziņā pildītu maskarpones sieru ar avenēm, olbaltumu ar šokolādes vai dzērveņu garšu. Tie paši kusīs uz mēles.

Canelles

Ir vērts iegriezties SKY lielveikalos tikai tāpēc vien, lai paspētu iegādāties gardās Canelles, kamēr kāds cits nav paspējis pirms tevis. Vienkāršas savā būtībā – piens, milti, olas un sviests, bet reizē ar maziem akcentiem – rums un vaniļa. Vislabāk baudīt kopā ar gardu kafiju vai tēju un sirsnīgām sarunām.
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA