Salāti – Gatavots SKY

Sky_logo-1.png

Salāti

Salāti ar Rostbifu

Īsti svētki uz Jūsu galda! Salāti ar rostbifu - BIO liellopa langets, saulē kaltēti tomātiņi, Parmiggiano Reggian siers, svaigas rukolas lapas un tas viss maigā vīnogu kauliņu eļļā - īsts Gatavots Sky meistardarbs. Svaigi, sātīgi un patiesi gardi!

Balto pupiņu salāti

Gatavots SKY balto pupiņu salāti būs ideāli salāti viegla izsalkuma remdēšanai. Sātīgas lielās, baltās pupas, daudzu krāsu paprikas, mazliet tomātu, saldskāba olīveļļas un zaļumu mērce. Noteikti laba izvēle pusdienu kastītei vai vieglām vakariņām.

Lapu salāti ar Fetas sieru

Zaļo lapu salātu un dārzeņu svaigums un fetas siera sulīgums vieglā, maigā olīveļļas mērcē. Šādus salātus varētu baudīt pusdienās vai vakariņās kaut katru dienu. Pieejami Gatavots Sky kulinārijas vitrīnās visos mūsu lielveikalos SKY.

Cēzara salāti ar grilētu cāļa fileju

Šie salāti pilnībā attaisno savu nosaukumu. Valdnieka cienīgi. Nekas te nav žēlots – daudz grilētas cāļa filejas, īsts, augstākās kvalitātes Grana padano siers, mazi saldi ķiršu tomātiņi, kraukšķīgi zaļumu grauzdiņi. Un īsta – Cēzara salātu mērce no anšovu filejām, sinepēm, Vusteras mērces un majonēzes. Izcila garša.

Piknika salāti

Piknika salāti ar daudz ziedkāpostiem, gurķiem un tomātiem aromātiskā olīveļļas mērcē. Tā būs lieliska piedeva jebkuram grila ēdienam un ne tikai. Šie salāti ir viegli paņemami līdzi piknikā vai uz darbu pusdienu kastītē, jo izvēlētie dārzeņi ir cieti un tik ātri nebojājas. Pats galvenais, tie ir ļoti, ļoti veselīgi.

Salāti spāņu gaumē

Spāņu kultūrai raksturīgs karstasinīgs temperaments, virtuvei – daudzveidība produktu faktūrās un krāsās, asums un uguns garšvielās. Šie salāti ir spāņu ēdienkartei raksturīgi – pupiņas, daudz sīpolu, krāsaini dažādas formas paprikas gabali, asais čili. Tas viss brīnišķīgā, maigā vīnogu kauliņu eļļas mērcē.
Sky_logo-1.png
Sky_logo-1.png

Rīga: Kārļa Ulmaņa gatve 122  •  Hipokrāta iela 28  •  Krasta iela 79  

 •  Duntes iela 19a (i/c SKY&MORE)  •  Rīgas – Siguldas šoseja 8 (Berģi)  

+371 6786 0700       sky@sky.lv
Visas tiesības rezervētas © SKAI BALTIJA